Skigebied in Isère, Oisans, Frankrijk
Skigebied Les Deux AlpesLes 2 Alpes
Gletsjergebied tot 3.600 m met 220 km piste, oefenpistes hoog op de berg en een seizoen van eind november tot mei.
- Pistes
- 220 km
- Hoogste punt
- 3.600 m
- Laagste punt
- 1.300 m
- Liften
- 42

Over Les Deux Alpes
Les Deux Alpes heeft een van de hoogste skigebieden van de Alpen. De liften gaan tot de gletsjer op 3.600 m, en volgens de liftmaatschappij ligt 75 procent van het gebied boven 2.000 m. Van boven kun je 2.300 hoogtemeters afdalen tot Mont-de-Lans op 1.300 m.
Het gebied telt 220 km piste: 16 groene, 45 blauwe, 20 rode en 10 zwarte. Sinds kort liggen de beginnerspistes niet meer op 1.650 m maar op 2.100 en 2.600 m, met twee lopende banden op 2.600 m. Daar ligt ook het snowpark.
Het winterseizoen loopt van 28 november 2026 tot 2 mei 2027. Daarna blijft een deel van de gletsjer open voor zomerski tot begin juli. Met een pas van zes dagen of meer krijg je dagen in Alpe d'Huez en andere stations van de Grande Galaxie. Vanuit Utrecht rijd je ongeveer 1.055 km.
Les Deux Alpes in cijfers
- Pistes
- 220 km1blauw is inclusief groen (indeling skiresort.info)
- Hoogste punt
- 3.600 m2
- Laagste punt
- 1.300 m2
- Hoogte dorp
- 1.655 m3Les Deux Alpes
- Liften
- 422kabelbanen: 2 3S-banen, 3 télémixtes, 3 gondels en 1 funiculaire; verder 6 lopende banden en 1 lift
- Skipas 6 dagen wisselend · 2026/2027
- € 3334volwassene, volwassene 19 tot 64 jaar, 19 december 2026 tot 9 april 2027Nagekeken op 6 november 2026; verandert elk seizoen.
- Seizoen wisselend · 2026/2027
- 28 november 2026 tot 2 mei 20272daarna gedeeltelijk open op de gletsjer tot 4 juli 2027Nagekeken op 5 november 2026; verandert elk seizoen.
Met de auto naar Les Deux Alpes
- Vanaf Utrecht1.055 km, 11 uur 45 min
- Vanaf Amsterdam1.085 km, 12 uur 15 min
- Vanaf Eindhoven975 km, 11 uur
- Vanaf Groningen1.205 km, 13 uur
Ongeveer, zonder pauzes en files, berekend op 6 november 2026. Route: bron 5
Weer en sneeuw
Voorspelling voor Les Deux Alpes, dorp en top. Laadt zodra je hier komt.
Voorspelling van een weermodel, geen gemeten sneeuwhoogte; kijk voor de officiële sneeuwhoogte bij het skigebied. Weerdata: Open-Meteo.com (CC BY 4.0). Weer van alle skigebieden
Webcams
- Webcams Les Deux Alpes (officieel) (https://www.les2alpes.com/)
Wat kost een week Les Deux Alpes?
Voorbeeld: 2 volwassenen, 6 skidagen, met de auto vanaf Utrecht. Een indicatie, zonder verblijf, skihuur en skiles.
- Skipas (2 volwassenen)
- € 666
- Reis (brandstof)
- € 300
- Samen ongeveer
- € 966
Tol onderweg is niet meegeteld. Bronnen en rekenregels staan bij de calculator onder “Hoe we rekenen”.
Bereken voor jouw groepPistes en liften
- Blauw: 143 km (65%)
- Rood: 39 km (18%)
- Zwart: 38 km (17%)
- Kabelbanen en gondels: 9
- Stoeltjesliften: 13
- Sleepliften: 13
Bron: skiresort.com, les2alpes.com, nagekeken op 5 november 2026. blauw is inclusief groen (indeling skiresort.info).
Voor wie past Les Deux Alpes?
- SneeuwzekerSterkGletsjer tot 3.600 m en 75 procent van het gebied boven 2.000 m.
- Après-skiSterkSkiresort.info geeft de après-ski 4 van 5 sterren. (bron)
- GezinnenSterkSkiresort.info geeft 5 van 5 sterren voor gezinnen. (bron)
- BeginnersSterkBeginnerspistes op 2.100 en 2.600 m en 61 groene en blauwe pistes. (bron)
- GevorderdenSterk2.300 m hoogteverschil in één afdaling en 10 zwarte pistes.
- Off-pisteSterkSkiresort.info geeft 5 van 5 sterren voor experts en freeriders. (bron)
Dorpen, kenmerken en reis
Kenmerken
- Gletsjerja
- Snowparkja
Zonder auto
- Vliegveld Grenoble110 km
- Station Grenoble68 km
Vergelijkbare skigebieden

- Sneeuwzeker
- Gezinnen
- Beginners
Frankrijk · Isère, Oisans
Alpe d'Huez
- Piste
- 250 km
- Top
- 3.330 m
- Liften
- 68
Zonnig gebied in de Oisans met 250 km piste, de Pic Blanc op 3.330 m en de lange zwarte Sarenne.

- Sneeuwzeker
- Après-ski
- Gezinnen
Frankrijk · Savoie, Tarentaise
Tignes
- Piste
- 300 km
- Top
- 3.456 m
- Liften
- 71
Vijf hooggelegen dorpen met de Grande Motte-gletsjer en 300 km piste samen met Val d'Isère, open van november tot mei.

- Sneeuwzeker
- Après-ski
- Gezinnen
Frankrijk · Savoie, Tarentaise
Val d'Isère
- Piste
- 300 km
- Top
- 3.456 m
- Liften
- 71
Dorp in de Haute Tarentaise met 300 km piste samen met Tignes en een seizoen van eind november tot mei.

- Sneeuwzeker
- Gezinnen
- Beginners
Frankrijk · Savoie, Tarentaise
Les Arcs
- Piste
- 200 km
- Top
- 3.226 m
- Liften
- 52
Vier skidorpen boven Bourg-Saint-Maurice met 200 km piste tot 3.226 m, via Paradiski verbonden met La Plagne.

- Sneeuwzeker
- Après-ski
- Gezinnen
Frankrijk · Savoie, Tarentaise
La Plagne
- Piste
- 225 km
- Top
- 3.080 m
- Liften
- 74
Groot gebied met veel blauwe pistes en een gletsjer, via de Vanoise Express verbonden met Les Arcs in Paradiski.

- Après-ski
- Gezinnen
- Beginners
Frankrijk · Savoie, Tarentaise
La Rosière
- Piste
- 156 km
- Top
- 2.800 m
- Liften
- 39
Dorp boven Bourg-Saint-Maurice, met over de grens met La Thuile samen 156 km piste.
Meer bronnen
Klopt er iets niet, of wil je samenwerken met Winterwijs? Mail [email protected].